sobota, 9 maja 2009

Oczopląsu ciąg dalszy

Spieszę donieść,że z moją głową jest całkiem dobrze :P wrażliwych na piękno uprzedzam,że u mnie nie tylko oczopląs,ale i różne niespodziewane "szoki" estetyczne mogą się zdarzyć :P

Jak mnie jedna taka skrytykowała,że powinnam z drucikiem pokombinować :P to się starałam, kombinowałam i.....hm. Co ja mogę,że jestem wielbicielką prostoty, taki ze mnie prostak i już :P

pozdrawiam :)

7 komentarzy:

 1. Anitko - fajne i niezwykle kolorowe masz pomysły, a takich nam właśnie potrzeba po dlugiej zimie i wiośnie. Popracowalabym jeszcze trochę nad techniką...Tak, by lupy w obu kolczykach były identyczne. Wiem, czepiam się... Już zmykam i cichutko siądę w kąciku...:)

  OdpowiedzUsuń
 2. proszę Cię, to jest niby prostota? oj, chciałabym takie PROSTE kolczyki umieć zmajstrować sama :> limonkowe [czy tam, jakikolwiek to kolor, po prostu te ostatnie] - podobają mi się najbardziej :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tapetę masz świetną!!!!! Rewelacja :) Kolczyki również mnie urzekły! Piękne! A te koła!

  OdpowiedzUsuń
 4. żółte i niebieskie koła to debeściaki :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. :) Piechotko każda rada jest cenna :)
  dzięki dziewczyny :) umiecie podnieść na duchu :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anitko - a ja myślę, że powinnyśmy się kiedyś spotkać scrapowo-biżuteryjnie. Czyli nie tylko z papierami ale też z drutem i szczypcami, to poćwiczymy sobie równe lupy i następnym razem będzie w 100% super :-)

  OdpowiedzUsuń