poniedziałek, 23 maja 2016

Dajcie swoim dzieciom się zaskoczyć

Zaskoczenie pierwsze, po odłączeniu od WiFi dramat i foch był tylko "pięć minut forever". Mali ludzie tak parli do przodu, że momentami trzeba było ich hamować :))


Zaskoczenie drugie, w czasach  nadpobudliwości, ogólnego pędu i wyższości "mieć" nad "być", młody człowiek potrafi się zatrzymać, żeby dostrzec...Kreatywny! z braku "laku" i WiFi :D trzeba sobie jakoś radzić. Oto kamienna siekiera rodem z Minecrafta tylko w realu :D


Młody człowiek pod wpływem zachodów słońca odkrywa w sobie pokłady romantycznej poezji :)) wierzcie mi na słowo (bo to zbyt osobiste)Najpiękniejsze kwiaty na dzień matki :


najpiękniejsza chwila, ręka w rękę :))


Zdobywanie nowych umiejętności


Integracja z nowo poznanymi


Odkrywanie nieznanego ...ależ się opowieści wysypały o dzieciństwie na wsi :) o zabawach w sianie, o pracy na polu, o dziadkach...

Sama nie wiem kto kogo więcej nauczył na tym wypadzie. Jedno jest pewne, długo każdy z nas będzie wspominać tą wycieczkę.Beskid Żywiecki poleca się na rodzinne wycieczki sentymentalne :))


pozdrawiam An


p.s. przypominam, że nadal można skorzystać z kodu rabatowego do sklepu Fabryka Wafelków,  na hasło : anitasienudzi zniżka 10% na zabawki z serii GIGO, zniżka ważna do 31.05.

5 komentarzy:

 1. Ależ cudnie... Pięknie to opisałaś :> Takie momenty są chyba najwspanialsze...

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam w zeszłą niedzielę na Rysiance z dzieciakami. Wiesz co zrobił mój syn? Zrobił z patyka kilof z Minecrafta ;-) Poza tym - mam dokładnie te same odczucia. Cieszę się, że wciągnęliśmy dzieciaki w naszą pasję.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna rodzinna wycieczka :) My w zeszłym roku byliśmy tak rodzinnie w Bieszczadach. Było tak cudnie że w tym roku chcemy powtórzyć - i tym razem chyba skusimy się na namiot tak jak Wy :) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepieknie..a zdradzisz trase i miejsce spania?:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała wycieczka :) piękne chwile :)

  OdpowiedzUsuń